Nawozy i ochrona roślin

CENTRUM OGRODNICZE PRACUŚ

Nawozy i ochrona roślin

W świecie ogrodnictwa troska o rośliny przejawia się m.in. we właściwym zastosowaniu nawozów i skutecznej ochronie przed szkodnikami.

Odpowiedni dobór nawozów jak i środków bio opartych na składnikach naturalnych zapewni naszym roślinom nie tylko zdrowie, ale także bujne kwitnienie.

Zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi  nawożenia i ochrony roślin .

Hasło: Nawozy to siła życiowa twojego ogrodu

Nawozy są dla roślin jak zdrowa dieta dla nas. Odpowiednie składniki odżywcze sprawiają, że rośliny są odporne na choroby, mają intensywną barwę i kwitną obficie. Nawozy organiczne, takie jak kompost czy obornik, dostarczają nie tylko składników odżywczych, ale także poprawiają strukturę gleby, co wpływa na zdrowie korzeni. W naszej ofercie posiadamy ten nawozów, ale proponujemy  również inne, które również są zbliżone do tych naturalnych. W Centrum Ogrodniczym Pracuś dysponujemy nawozami w formie płynnej jak i w granulacie. W naszej ofercie znajdą Państwo również nawozy mineralne.

W walce z chorobami i szkodnikami ogrodnicy  oprócz  naturalnych środków , wspierają się również tymi które są obecne na rynku. Posiadamy bogatą ofertę wiodących producentów środków ochrony roślin ( m.in. Substral, Agrecol, Florivit)

W Centrum Ogrodniczym Pracuś pomożemy Ci dobrać  niezbędne produkty.

PRACUŚ przyjacielem twojego ogrodu

Centrum Ogrodnicze PRACUŚ

U nas znajdziesz produkty do tworzenia ogrodów każdej wielkości od kompozycji balkonowych do ogrodu w skali makro

OFERUJEMY:

  • opcja dowozu do klienta
  • pomoc w załadunku
  • pakowanie prezentów

Realizuj swoje ogrodowe marzenia z Nami

Zadzwoń Kontakt